Daruj
08
Červen
18:00
Pátek

MEOW! + Mad Rabbits (2x hardcore punk) + vegan grill

Pod zadkem vám bouchne nálož ekrazitu v podobě dvou pražských hardcore punkových kapel. Ještě před tím bude před Půlkou grilovačka s veganskými dobrotami. Jídlo doneste vlastní nebo ochutnávejte ostatních.

Koncert MEOW! si představte jako scénu, ve které se pětadvacet koček pere o jednu misku granulí. Prostě hukot. Energie, emoce, neočekávatelné zvraty, řev i melodické refrény v hávu moderně uchopeného punk-rocku s prvky HC. Ačkoli první koncert odehráli teprve vloni na podzim, nejedná se o nějaká nemotorná koťata. Členy můžete znát např. z Pipes and Pints, P:N:S a dalších kapel (Tales of Error, My Own Story, Resumé…). MEOW! momentálně natáčí debutovou desku a proklepnout si je zatím můžete na jejich Facebooku: https://www.facebook.com/meowprague/ (FFO Billy Talent, Sum 41 nebo AFI v Misfits období).

 

Mad Rabbits jsou už poměrně profláknutý hardcore kids z Prahy. Drzý kytary, syrové screamo i melodie. Frontmana (Máru) si můžete pamatovat jako kytaristu mosteckých Faces are Fiction. Co tihle zběsilí králíčcici hrají prozradí singl Global Call

facebook kapely MEOW!

facebook kapely Mad Rabbits

 

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.