Vítejte v podniku

Klub V. kolona

Tréninkový podnik GreenDoors z. ú.
Více o podniku

Klub V. kolona

Záměr nenásilně propojit areál bohnické nemocnice s okolím vyšel na výbornou. Zákazníci se k nám vracejí často a rádi. Proč? Prý hlavně kvůli naší výtečné sicilské kávě a působivé atmosféře. Posedět ve velkorysém prostoru secesní budovy, kterou bohatě prosvětlují veliká okna s výhledem do zahrady, má zkrátka své kouzlo i po sto letech.

Jídelní lístek

Zobrazit

Kulturní program

Přijít se pobavit je ten nejsnazší způsob, jak nás podpořit.

 • 29
  Září
  19:30

  POSTMAN (Aus)

  Tři kluci a holka z Linze, co vypadají jak ze seriálu o devadesátkových hipsterech a hrají jako ze seriálu o kapele složené z devadesátkových hipsterů. Desert wave.

 • 30
  Září
  18:00

  Zářijové bubnování

  Bubenické jamy pro malé, velké i střední, zkušené i nezkušené. Přijďte ze sebe vybušit duši.

 • 05
  Říjen
  19:00

  Kinovkoloně: GIRL POWER

  Girl Power je dokumentární film o ženách, které zasvětily své životy graffiti - subkultuře, které naprosto dominují muži. Dokument je založen na silném osobním autobiografickém příběhu pražské writerky Sany, která ho natáčela po celém světě více než sedm let. Fascinující cestopis nás zavede do patnácti měst a nabídne nový pohled na fenomén, který je širokou veřejností často vnímaný jen jak...

 • 06
  Říjen
  19:30

  THE OVERJOYED (GRE) + DAY OOF (GRE) + LIHOVÝ MILICE

  Dvě našláplé punk-rockové bandy z Řecka na společném turné Evropou se staví i v Bohnicích. Spolu s nimi zahrají pražský Lihový milice.

 • 10
  Říjen
  19:30

  Den otevřených dveří: Václav Koubek

  Český písničkář, harmonikář, herec a spisovatel zahraje v V. koloně u příležitosti Dne otevřených dveří v PN Bohnice. Spolu s ním zahraje písničkář Leroy Duncan.

 • 13
  Říjen
  19:30

  Inženýr Vladimír + Peacenicky

  Inženýr Vladimír je známý matador pražské písničkářské scény. Špetka melancholie i ironie a nečekaně se proměňující se sestava doprovodné kapely. Kapela Peacenicky se skládá z frontmanů pražských skupin Vepřové komety, Luxus a Splzný splín.

 • 19
  Říjen
  19:00

  Kinovkoloně: FC ROMA

  Minulou sezónu nastoupil do nejnižší české fotbalové soutěže nový tým. FC Roma je děčínský klub, který je složen převážně z romských hráčů.

 • 20
  Říjen
  19:30

  Tomáš Tkáč

  Povídej říkej mluv, tak se jmenuje debutová nahrávka písničkáře, který svojí spontánností a něžnou melancholií asociuje třeba M. Kyšperského, ale zároveň zůstává osobitý a ojedinělý.

 • 27
  Říjen
  19:30

  Milli Janatková

  Milli Janatková se věnuje hudbě a vizuální tvorbě. V novém projektu „Klid, prosím!“, navazujícím na debutové autorské album Proměna , Milli rozšiřuje svůj koncept „proměny“ člověka směrem k uzdravení.

Rehabilitace - Klub V. kolona

Většinu personálu kavárny tvoří lidé se zkušeností s psychotickým onemocněním a pacienti bohnické nemocnice, kteří zde cvičí své základní pracovní a sociální dovednosti. Připravují se na náročnější rehabilitační programy v našich dalších podnicích Café Na půl cesty a Mlsná kavka , nebo na práci na volném trhu.

Více o rehabilitaci

Adresa: PN Bohnice, Divadlo Za plotem
Ústavní 91, 181 02 Praha 8
Otevírací doba:

Pondělí – Neděle od 13:00 do 19:00
V den konání kulturní akce se otevírací doba prodlužuje do 22:00.

 

Další kontakty

Telefon: 777 913 058 E-mail: v.kolona@greendoors.cz

Kontaktní osoba, produkce:
Tomáš Karpaš

Telefon: +420 602 613 426
E-mail: kolona.provoz@greendoors.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o rehabilitaci:
Hana Pištorová
+420 774 913 059
kolona.prijem@greendoors.cz