Daruj
Posunout dolů
Café Na půl cesty
Cultural oasis of effortless relaxation in Na Pankráci park. Více informací o nás
Mlsná kavka
Vegetarian restaurant for gourmets a stone’s throw from Florenc. Více informací o nás
V. kolona
A haven for coffee-lovers located in the Bohnice hospital premises. Více informací o nás
Social counselling and Integrating into the Labour Market
We can help you in numerous ways to lead a satisfying life. Více informací o nás
Coffee with Purpose
You can express how our work has Purpose with just a cup of coffee. Více informací o nás

Who are we?

We educate, we break down prejudices and using the example of our cafés, we show that people with mental illnesses can – and want to –find work. They just need support to begin with. And that’s what we do.

We help people with schizophrenia live a satisfying life. We provide our clients with training for work in busy and popular cafés where they can overcome the obstacles caused by their illnesses, and enjoy a feeling of success. We also provide counselling and services which help them find their way through the jobs market, and we actively contact companies which want to employ people with schizophrenia.

more information about us

About schizophrenia

Schizophrenia is a serious and fairly frequent mental disorder – roughly one in a hundred will suffer from it. It occurs when a number of different causes, inherited and of external origin, come together. People with schizophrenia lose contact with reality, and they hear or see things which are not real. Influenced by their ideas, they can then act unusually and disproportionately. Schizophrenia can be treated, however, significantly reducing the disease’s impact on daily life, and in a third of cases completely healing it.

more information about schizofrenia

News

There’s always something happening at Green Doors. We also publish news on Facebook and in our newsletter.

More info (CZE)

Spočítej si to s Green Doors

Čas úterý od 16:00 do 17:30, Křižíkova 76/61, kancelář Začleňování na trh práce Komu je program určen: Lidem s duševním onemocněním, kteří řeší otázku financí. Mohou pobírat invalidní důchod nebo mají nízké mzdy a potřebují „vyžít“. Přemýšlí nad tím jak a kde ušetřit peníze a chtějí se naučit řídit svůj rozpočet. Co nabízíme: Seznámíte se s lidmi, […]

Navštivte nás v březnu a naučte se s námi něco nového

Program aktivit na měsíc březen je tady! Věříme, že je z čeho vybírat. Těšíme se na společná setkání.

Zimní novinky z Green Doors jsou tu!

Právě vychází nový Newsletter! Přečtěte si, co je u nás a v kavárnách nového. Pozveme vás na zajímavé akce, představíme statistiky za minulý rok. Přečtete si, jak je to v Mlsné kavce s respektem. A představíme připravovanou kampaň… a ještě mnoooohem více!

Dejte Vašemu podnikání “Smysl”

Máte kavárnu, pekárnu, restauraci a chcete také nabízet Smysluplnou kávu? Prodávat Smysl vás nic nestojí. Naopak – můžete jen získat. Jak se zapojit a další podrobnosti najdete na webové stránce projektu.

Jaké změny jsme pro vás připravili na kurzu angličtiny?

ZMĚNA! Angličtina bude od pondělí v nových časech a bude rozdělena do dvou skupin. Na své si přijdou pokročilí, kteří si chtějí procvičit konverzaci – kurz je od 14:00 do 15:30 a je potřeba se na něj předem přihlásit. Kurz pro začátečníky bude následovat od 15:45 do 17:15 a můžete přijít kdykoliv bez nahlášení.

Mlsná kavka získala Certifikát výjimečnosti (TripAdvisor)

Co je Certifikát výjimečnosti? Certifikát vyznamenává podniky v pohostinství, které dlouhodobě poskytují skvělé služby. Toto ocenění je udělováno zařízením, která v minulém roce získávala od cestovatelů na TripAdvisoru konzistentně skvělé recenze. Zařízení oceněná Certifikátem výjimečnosti se nacházejí po celém světě a trvale zákazníkům poskytují vynikající zážitky. Certifikát výjimečnosti byl poprvé udělen v roce 2010. Na základě jakých kritérií jsou vybírána […]

Nechte se pozvat do V. kolony – video

Únorový program je tu!

Nechte si ujít únorové aktivity, které jsme pro vás připravili! Těšíme se na setkání s Vámi.

Lednové aktivity, které vás posounou o krok dál

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.

    Responsible companies

    Our partners