Spojte se s námi

Kulturní program emailem?

Vyplntě prosím
tento formulář.

Chcete lepší psychiatrickou péči v ČR? Podepište petici!

Podpořte rehabilitaci v GD

Smysluplná káva

Blok s příběhem

Výstava k projektu Čistá duše

Databáze služeb rehabilitace

partneři

Staňte se členem

Do června 2014 jste nám v členských příspěvcích poslali celkem 104 923 Kč a zaplatili tak 3934 hodin rehabilitace klientů. Děkujeme!

Zaměstnavatelé

Mediální partneři

KULTURNÍ PROGRAM KAVÁREN O.S. GREEN DOORS

VSTUP VOLNÝ * Detaily, adresy a kontakty na produkci, najdete v jednotlivých kulturní programech kaváren: Café Na půl cesty * V. Kolona * Archiv programu Klubu v Jelení naleznete zde
TXT verze propgramu Café NPC pro kulturní přehledy
TXT verze propgramu Klubu V. kolona pro kulturní přehledy

Pick n Bow /acoustic folk duo/

Kapela Pick n´Bow vznikla na jaře 2013 z přetlaku nápadů a touhy dělat muziku v akusticko rockovém hávu, tak aby se hodila například do kavárny. Kapela jednu chvíli i koketovala s perkusemi, což dodalo kapele další rozměr, ale po odchodu bubenice se baskytarista a houslistka rozhodli pokračovat pouze ve dvou a dát tak vznik neobvyklému spojení baskytary a houslí a tedy i neobvyklému výslednému zvuku. Stylově nedefinovatelné duo vytváří krátké skladby, které svojí stopáží málokdy přesáhnou 3 minuty, ale množstvím nápadů mohou směle konkurovat složitějším a delším skladbám. Písničky kapely můžete soustředeně poslouchat a nebo je mít jako podbarvení pro posezení a pobavení se s kamarády v příjemném prostředí baru.
Share
2.10
19:00
See video

NOIRE VOLTERS + THE DUFFS

NOIRE VOLTERS - alternative indie Most + THE DUFFS - inide rock Křemže
Share
2.10
20:00
See video
See video

"R2D2 crew member bday"

Dj's: Mihaal / Dub (Peeni Walli) Satiwa / Dub (Prag.matics) IA&Davvid / Dubstep & Oldskool Jungle (Sndprf) Mad4ce / Breakbeat - Acid (Junglist Call) Telka / Oldskool Jungle (Junglist Call) Bertas / D'n'B - Jungle (R2D2) King John Kill / Acid (R2D2) R2D2 crew member / Acid - Techno
Share
3.10
20:00

M.A.C. OF MAD + STOCKHOLM SYNDROME + KING KEPORKAK

M.A.C. OF MAD - electronika - violence + STOCKHOLM SYNDROME - power - rock´n´roll + KING KEPORKAK - stoner rock/hardcore
Share
4.10
19:00
See video

REAL ILLUSION (it) + FOX TAIL ROCKETS

REAL ILLUSION (it) - hardrock + FOX TAIL ROCKETS - raw indie punk rock Praha
Share
5.10
20:00
See video

CORRECTION + GUST (2xswe)

CORRECTION - sXe kapela se členy Anchor a Stay Hungry - rychlý špinavý hc/punk + GUST - temný crust/hc (2x swe)
Share
6.10
20:00
See video

THE TRADERS (fr) + JET8

THE TRADERS - trojčlenná punk/r´n´r jízda z potřetí v café - energická vtipná show, čekej kytaristu na rukách a bicí mezi publikem... + JET8 - našláplý ska punk z Prahy
Share
7.10
20:00
See video
See video

Skupinová vernisáž Ateliéru o.s. Baobab na téma abstrakce

Share
8.10
18:00

LORD SNOW (usa) + AFTERLIFE KIDS (de)

LORD SNOW (usa) - emoviolence + AFTERLIFE KIDS (de) ) divoký hardcore
Share
9.10
20:00
See video

SVĚTOVÝ DEN DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ - KLUB V.KOLONA SLAVÍ 15 LET - PRAGO UNION, DJs Kato & Maro

PN Bohnice a Green Green Doors o.s. vás zvou na den otevřených dveří v Psychiatrická Léčebna Bohnice, večer oslaví klub V. Kolona 15 narozeniny. Naše pozvaní přijal pražský hip-hopový projekt PRAGO UNION. Večerní koncert proběhne v rámci mezinárodního dne duševního zdraví. Vstupné na akci bude jako vždy dobrovolné.
Share
9.10
19:00
See video
See video

REALITY SLAP (prt) + A SWEETWATER TRICK + BRAVO NOVEMBER

REALITY SLAP (prt) - energický moderní hardcore z Lisabonu + A SWEETWATER TRICK - metal + BRAVO NOVEMBER - hc/metalcore (akce je součástí dvoudenních 2. narozenin Brainwave production)
Share
14.10
19:00
See video
See video

YOKO BERE /rock, funk, alternative/ + PALINDROMES /indie-alternative/

Styl YokoBere je eklektický ­ živý rockový základ, občasnými s přesahy do funku, country, alternativy, či hip­hopu. Vzorem je pro nás každý, kdo tvoří hudbu osobitou, emocionální, pestrou. Společně začali chlapci z YokoBere zkoušet někdy na přelomu let 2009/2010 (první veřjné vystoupení se pak uskutečnilo v létě 2010). Formace vznikla spojením dvou ­ tehdy již neexistujících skupin Mokelebembe a Prasopejsek, které fungovaly ve druhé polovině 90­tých. Ztatímco Mokelembembe se snažilo o kombinaci elektronckých základů (smyčky, samply, cvrlikání, rachoty) s tradičními nástroji (kytary, živé bicí), Prasopejsek vycházel z klasického obsazení rockových bandů a osciloval mezi punkovo­klasicky- alternativně rockovými přístupy. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Indie-rockové trio palindromes vzniklo na počátku roku 2011, kdy se v Praze žijící francouzský písničkář a producent Xavier Andrieu rozhodl opustit lehce osamělé bezpečí dejvického sklepního studia a převést experimentální skladby svého elektronického projektu Perpetuum Mobile do formátu živé kapely.
Share
16.10
19:00

WANK FOR PEACE (fr) + DESPITE EVERYTHING (gr) + PREVENGE (can) + ASTPAI (at)

tenhle den se u nás potkávají dvě turné čtyř kapel, které se k sobě skvěle hodí a kromě Prevenge ž si v café zahráli - 4x melodický punk rock/hc - WANK FOR PEACE (fr) + DESPITE EVERYTHING (gr) + PREVENGE (can) + ASTPAI (at) - tohle by byla škoda prošvihnout!!!
Share
17.10
18:00
See video
See video
See video
See video

ORA ET LABORA + KÁMOŠI JAK HROM

ORA ET LABORA - folk rock + KÁMOŠI JAK HROM - country tribute, bokovka členů Admit´s One Guilt
Share
18.10
20:00

BLAND VARGAR + GRAAD (2x it)

BLAND VARGAR - syrový epický black metal + GRAAD - ambient/black metal/drone (2x it)
Share
19.10
20:00
See video

ALFATEC (it) + 2nd CLASS SUBSTITUTES (at) + HONORACE

ALFATEC (it) - energický melodický hc/punk + 2nd CLASS SUBSTITUTES (at) - melodický punk rock z Vídně + HONORACE - punk rock - kluci se zase dali po letech dohromady...
Share
20.10
19:30
See video
See video

ANCIENT MITH (usa) + BLINDSPOT (de) + dj MAX HAUSI + KOLONA

ANCIENT MITH (usa) - rapper z denverských kapel Hungry Giant a rush YA + BLINDSPOT (de) - abstract hip hop duo + dj MAX HAUSI + KOLONA - rap (Křikzticha)
Share
21.10
20:00
See video

THE RIOT GANG (rus) + LINTERNO (it)

THE RIOT GANG (rus) - našláplý melodický punk rock ze Sankt Peterburgu + LINTERNO (it) melodický hc/punk ve stylu kapel jako Strike Anywhere, Good Riddance atd.
Share
22.10
20:00
See video
See video

JJJ

JJJ - progressive grunge Praha
Share
24.10
20:00

MINIKAPELA /comedy-dead-folk/ + TEREZA VOLÁNKOVÁ /emo-folk/

Umělecká Skupina Umskup pět let pod heslem „divadlo se, stejně jako paštika, dá udělat naprosto z čehokoliv" drtí česká divadelní prkna. Nyní začíná pod stejným heslem okupovat také hudební scénu se svou Minikapelou. Pokřtili své debutové CD Ňam, ňam! a vyrážejí na svou první letní "Ňam, ňam tour 2014". Hrají: 1. Ukulele: Janek Lesák / 2. Ukulele: Ondřej Matějka / Minibicí: Saša Hruboňová / Miniklávesy: Daniel Čihák
Share
30.10
19:00

BUBNOVÁNÍ v klubu V.kolona

Relaxační večery plné improvizace vás zvou na hudební osvěžení do V.kolony v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice. Můžete si přinést i vlastní bubínky a chřestítka a dát tak fantazii volný rozlet v zářivých hlubinách vlnících se rytmů.
Share
31.10
18:00


© o.s. Green Doors 1997 - 2009

Green Doors, tel, fax: 220 951 468, email: greendoors-zavinac-greendoors.cz, IČO:60164221, DIČ: CZ 60164221
registrace u MV ČR ze dne 26.8. 1993 pod č.j. VS/1-21725/93-R