Spojte se s námi

Kulturní program emailem?

Vyplntě prosím
tento formulář.

Chcete lepší psychiatrickou péči v ČR? Podepište petici!

Podpořte rehabilitaci v GD

Smysluplná káva

Blok s příběhem

Výstava k projektu Čistá duše

Databáze služeb rehabilitace

partneři

Staňte se členem

Do konce r. 2014 jste nám v členských příspěvcích poslali celkem 120 155 Kč, což odpovídá 4505 hodinám rehabilitace klientů. Děkujeme!

Zaměstnavatelé

KULTURNÍ PROGRAM KAVÁREN O.S. GREEN DOORS

VSTUP VOLNÝ * Detaily, adresy a kontakty na produkci, najdete v jednotlivých kulturní programech kaváren: Café Na půl cesty * V. Kolona * Archiv programu Klubu v Jelení naleznete zde
TXT verze propgramu Café NPC pro kulturní přehledy
TXT verze propgramu Klubu V. kolona pro kulturní přehledy

Autorské čtení - skupina INFERNALISMUS

vystoupí čtyři básníci: Zdeněk 'Zelda' Záleský, Red Bollow, Tomash Rogowski a William John Walderon, a tanečnice Jana Marešková.
Share
31.3
19:00

HELL & BACK + PERFECT YOUTH + FRIENDS AND LIARS (3xde) + LA GACHETTE (can)

HELL & BACK (de) - melodický punkrock ve stylu Hot Water Music + PERFECT YOUTH (de) - tříčlenný punkrock připomínající Against Me! + FRIENDS AND LIARS (de) - akustický projekt + LA GACHETTE (can) - úderný streetpunk s adekvátním starým zvukem ve francouzštině
Share
1.4
19:00
See video
See video

Zmatená kudrlina a Mladí básníci pražští

Básně, povídky a další literární útvary v podání zástupců a zástupkyň Mladých básníků pražských a autorů/ek kolem studentského kulturního magazínu Zmatená kudrlina.
Share
2.4
19:00

Výstava na duben: Společná výstava klientů Ateliéru o.s. Baobab

výstava bude bez vernisáže a bude složená z výběru z prací klientů Ateliéru o.s. Baobab a potrvá do začátku května.
Share
2.4
18:00

DIAGNOSIS? BASTARD! (swe) + PYRAMIDO (swe) + CROSSFIREFUCKIN´HURRICANE

DIAGNOSIS? BASTARD! (swe) hc/punk + PYRAMIDO (swe) - doom sludge metal + CROSSFIREFUCKIN´HURRICANE - nová kapela složená z lidí z Prahy a Londýna (Hlinomaz, Bullet Union) - inspirace u DC hardcore...
Share
6.4
19:45
See video

CODE BLUE COMA + I SAW DAYLIGHT (2xde)

CODE BLUE COMA - temný 90´s emo hardcore pro fans kapel 108/Threadbare + I SAW DAYLIGHT - melodický moderní hardcore ve stylu Modern Life Is War (2xde)
Share
7.4
20:00
See video

CADENCE NOIR (uk)

CADENCE NOIR (uk) - energický folk ´n´roll/goth - melodický folk/rock s houslemi zahalený do temného gotického hávu...
Share
8.4
20:00
See video

Vladimír Merta

Vladimír Merta je legendární český písničkář, ale také spisovatel, scénárista, filmový režisér, vystudovaný architekt. Komplexní osobnost, která má na svědomí přes čtyři desítky vydaných hudebních alb, na dvou desítkách dalších se podílel. Je nám ctí přivítat ho poprvé na půdě V. Kolony.
Share
See video

ANIA (de) + LES

ANIA (de) - atmosferický doom/post-metal z Lipska podruhé v café + LES - post/black s členy Drom a Sick Gore Suffer z Liberce
Share
10.4
20:00

VIVA BELGRADO (esp) + TENGRI

VIVA BELGRADO (esp) - intenzivní diy emo-post rock pro fans I AM A CURSE, ENVY apod. + TENGRI - osvědčený instrumentální post rock z Prahy
Share
11.4
20:00

Sdružení rodičů a přátel RoPy + Bouchací šrouby

Sdružení rodičů a přátel ropy hrají maniodepresivní post-punk. Kapela, jejíž první deska se jmenuje Tak mladí a už tak slavní, staví na silných textech zpěváka Romana Nerudy, které doprovází mimo klasickou sestavu hutný zešťový sbor. Bouchací Šrouby mají nálepku jedné z nejosobitějších formací současné české hudební scény, originální nástroje jako basbalalajka, kosa, basběžka, rádio podpořené standardní rytmikou a uzemňujícími texty, zaručují nevšední posluchačský i vizuální zážitek.
Share
16.4
19:00

RECORD STORE DAY & BAZAR DESEK - GHOST ON TAPE + BEERS & LAUGHS (2xfr)

GHOST ON TAPE (fr) - melodický pop punk z Toulouse + BEERS & LAUGHS (fr) - akustické punk duo - punk by nature (folk by choice)
Share
18.4
20:00

MAN IS ASTRONAUT + MONEY LEFT TO BURN (de)

MAN IS ASTRONAUT - 90´s skatepunk se členy Empty Hall of Fame + MONEY LEFT TO BURN (de) - skatepunk ale Fat Wreck Chords
Share
19.4
20:00
See video

Divadlo Fórum- Nástřih

„Martina a Adam se těší na svoje první dítě. Ale jejich přání se dostávají do konfliktu s okolím. Do konfliktu, který naši hlavní hrdinové nedokážou vyřešit tak, aby byli spokojení. Proto pozveme na pódium vás, diváky, abyste zkusili co se dá v takové situaci dělat, zahráli si s námi a dosyta si užili legrace. Bude to řežba, ale slibujeme, že nikomu se nic nestane a nikoho nebudeme nutit." Divadlo utlačovaných je soubor metod a technik, které na základě vlastních experimentů zformoval brazilský režisér a pedagog Augusto Boal. Naše Laboratoř (Divadlo Fórum) tyto metody přivádí na česká prkna a lina, dále je zkoumá a hravě rozvíjí. Pořádáme kurzy, které jsou otevřené úplně všem, protože...všichni jsme herci, dokonce i samotní herci!...jak říkával Augusto. A pak ještě říkal: "Slovo utlačovaný je třeba chápat jako situaci, kdy určitý člověk ztratil právo, aby vyjádřil svou vůli a své potřeby a byl redukován na roli pasivního posluchače v monologu. Divadlo utlačovaných vychází z principu, že každý lidský vztah by měl mít povahu dialogu - mezi muži a ženami, v rámci rodiny, skupiny a státu. Hlavním cílem Divadla utlačovaných je právě znovuobnovení dialogu mezi lidmi."
Share
20.4
19:00

NITRO INJEKZIA (berlin/rus/can) + STINKY BOLLOCKS (fr)

NITRO INJEKZIA (berlin/rus/can) diy energický melodický punkrock + STINKY BOLLOCKS (fr) - melodický hc/punk
Share
21.4
20:00
See video
See video

Yoko Phono + Ufajr

Yoko Phono je mladý plzeňský post-rock s vlivy math-rocku. Ufajr je pražský indie/post-rock zkoumající hranice zvukové i technické.
Share
23.4
19:00
See video
See video

Dubnové bubnování

Zveme vás na relaxační večer plný improvizace, který vás zaručeně hudebně osvěží. Můžete si přinést vlastní bubínky či chřestítka a dát fantazii volný rozlet. Vstupné dobrovolné.
Share
24.4
18:00

REVOK + MEMBRANE (2xfr)

REVOK (fr) - post hardcore ve stylu Breach + MEMBRANE (fr) - hardcore ve stylu Unwound, nebo Unsane
Share
28.4
20:00
See video

ČARODĚJNICE 2015 v CENTRÁLNÍM PARKU PANKRÁC

tradiční oslava Čarodějnic v Centrálním parku Pankrác - pestrý program pro celou rodinu - divadlo, dílny a malá pouť pro děti, prezentace neziskových organizací, pálení ohně, hudební program: TERNE ČHAVE + 2nd CLASS SUBSTITUTES + KŠANDY INDUSTRY + CINCINATY, after party djs AZTEK & MAD4CE - mash up/ghetto funk/funky break... program bude upřesněn, občertsvení od Granuja a Kuchařek bez domova
Share
30.4
15:00
See video

Palahniuk + Sítě

Palahniuk nesou jméno slavného postmoderního spisovatele. Jejich hudba má však k postmoderní rozplizlosti daleko. V nejlepším slova smyslu anagažovaná kapela, žánrově v hc a emo-punkových vodách. Sítě- "pavučina hypnotických zvukových konstant splétaná z kytar a synťáků, kterou prostupuje při koncertech zpěv".
Share
30.4
19:00
See video

REALITY SLAP (prt) + support

REALITY SLAP - moderní energický hardcore z Portugalska + support
Share
2.5
20:00
See video


© o.s. Green Doors 1997 - 2009

Green Doors, tel, fax: 220 951 468, email: greendoors-zavinac-greendoors.cz, IČO:60164221, DIČ: CZ 60164221
registrace u MV ČR ze dne 26.8. 1993 pod č.j. VS/1-21725/93-R