PODPOŘTE NÁS
14
September
20:30
Saturday

Vladivojna La Chia (Sólo) – Babí léto 2019

Večerní program 30. ročníku nekomerčního a normálního festivalu v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice Babí léto.

V prostorách V. kolony zahrají:

Vladivojna La Chia

Na naší hudební scéně působí tisíce kapel a umělců, ale jen málokterý z nich je tak nezaměnitelný, originální a vyčnívající z řady, jako zpěvačka VLADIVOJNA LA CHIA. V Česku ani na Slovensku se nenajde nikdo, kdo by o ní alespoň neslyšel.

Vladivojna La Chia sólově s kytarou hraje průřez svou starší i nejnovější tvorbou, čte ze svých zábavných Vladibajek a improvizuje na humra. Komorní i kabaretní vystoupení, divoké i intimní okořeněné bezprostředním a vřelým kontaktem s publikem, to vše je sólová Vojnuška.

https://www.vladivojna.com/

Vstupné dobrovolné.

Hlavní myšlenkou festivalu Babí léto je podpora a zviditelnění poskytované péče v Psychiatrické nemocnici Bohnice formou komentovaných přednášek a prohlídek jednotlivých terapeutických pracovišť, podpora neziskových organizací a samozřejmě nabídka kvalitního kulturního programu, na kterém se nemalou měrou podílejí také lidé s duševním onemocněním.

http://babileto.bohnice.cz/

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.