Daruj
26
Leden
19:00
Sobota

Benefiční koncert pro V. kolonu

Kavárna V. kolona v roce 2019 oslaví úctyhodných 20 let, tak jsme se rozhodli trochu se rozšoupnout a na první narozeninovou párty pozvat pořádnej egg-punk i pěkný, kultivovaný folk. Tenhle koncert je první ze série výročních akcí, které budou v průběhu roku následovat; chystají se přednášky pro veřejnost, koncerty i diskuze na téma duševního zdraví.
Kavárna V. kolona již 20 let vytváří prostor pro lidi s duševním onemocněním, kteří se v rámci pracovní rehabilitace snaží získat dovednosti a návyky, které by jim později měli pomoct na volném trhu práce. Krom tréninkového programu je zde také prostor pro výstavy a koncerty, a protože se jedná o neziskový, nízkoprahový prostor, vstupné musí být vždy dobrovolné. Veškerý výtěžek z této benefice proto půjde na jakýsi pomyslný „kulturní budget“ V. kolony.
Na koncertě bude krom alkoholu a spoustu milých lidí také benefiční vege jídlo. Vzhledem k zákazu prodeje alkoholu v areálu PN Bohnice a k častým problémům s místní ochrankou jsme se akci rozhodli přesunout do spřízněného podniku Café Na Půl cesty.
Děkujeme za pomoc a podporu!! Na benefici zahrají:
Substance // Našlapaná petelice z Houstonu. Čekej škaredý hardcore v tempu poga
https://substancetx.bandcamp.com/
Vile Spirit // Anglická omladina z quality control. Noise punk jak břitva.
https://qualitycontrolhq.bandcamp.com/album/demo-2017-2
Vole // Punk jak hajzl. Nová deska brzy na Stoned To Death Records.
https://softskins.bandcamp.com/album/n-v-n-d-t-k-m-v-m-s
Sour Bitch // punk rock moderního střihu, dívčí drápy, tentorkrát akusticky, nechte se překvapit.
https://www.youtube.com/watch?v=Kp5pm9LBUCk
Severní Nástupiště // Nejromantičtější a nejposlouchatelnější věc tohohle večer. Ze stejdže se udělá táborák, ke kterému si všichni sednem a budeme zpívat. Veď mě lásko, koleje, vlak..
https://www.youtube.com/watch?v=5U8LiicYpno

 

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.