CHCI DAROVAT
26
Srpen
19:30
Sobota

Bizzare band

Bizarre Band se utvořil samovolně a dobrovolně zhruba v roce 2012, kolem tehdy vznikajícího spolku BodyVoiceBand, s kterým to táhne doposud. Z této spolupráce vzešlo (mimo jiné) i divácky oblíbené představení Vojna od E. F. Buriana. Právě v průběhu příprav Vojny Bizarre Band získal takřka finální nástrojové obsazení a začal pracovat na svém autorském repertoáru.
Jádrem celého písničkaření jsou texty členky kapely Kláry Suchankové, přičemž finální hudební tvar/aranž má pod palcem zejména Zdeněk Dočekal a Dušan Navařík. Motivy a nápady do celého procesu ale vnáší každý jednotlivý člen kapely, takže je autorem hudby pokaždé někdo jiný a pokaždé vlastně všichni.
Bizarre Band žánrově osciluje mezi folkem, popem, šansonem, swingem a jinými přidruženými fúzemi (s přiměřenou dávkou kouzla nechtěného). VV roce 2016 Bizarre Band natočil své debutové album V krajině naměkko, v roce 2017 se podílel na dvojalbu písničkáře Jana Buriana a v roce 2021 vydal své zatím poslední album Dokola ticho (Amplión Records).

 

Zahrají po veganských hodech.

Akce jsou pořádány za podpory městské části Prahy 4 a Hlavního města Prahy.

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.