CHCI DAROVAT
04
Červenec
19:00
Čtvrtek

Hanzík // Mates von Lunapark// Kluk z holdingu

Aloha! 😁
V prosinci se nám bohužel původní show ze zdravotních důvodů rozpadla, tak věřím, že na druhej pokus to vyjde 😁 Bude to krásný, bude to letní! 🌞 Ke třem mušketýrům přibude d’Artagnan z Holdingu! 😁
HANZÍK
Kterej má furt stejný promo info, protože ho to nebaví měnit Ve zkratce – je to prostě takovej věčnej romantik, kterej se nebojí tu lásku podat pěkně syrově. Ostatně o tom je život že jo. Aspoň on ho takovej má. Živej a syrovej. Jo a bez svejch dětí nedá ani ránu 😁 https://www.facebook.com/hanzikjm
https://www.instagram.com/hanzik_pisnickar/
https://www.youtube.com/watch?v=CgjxJvoWLIQ
VON LUNAPARK
Elektronický písničky pro Mařenky a Pepíčky. Obvykle vystupuje jako polovina dua MvL (už bez eMka 😁) & Sanjin Kek. Co myslíte? Bude ho polovina nebo bude celej? 😁 Nechte se překvapit. Jedno je jistý. Je jedinečnej.
https://www.facebook.com/vonlunapark
https://vonlunapark.bandcamp.com/
KLUK Z HOLDINGU
Borec z Černošic, co má sedavý zaměstnání a tipuju, že ten večer asi půjde s košem. Je to urban? Je to folk? Nevim. Ale jednim jsem si jistej. Je to opravdový.
http://linktr.ee/klukzholdingu
FUMAS
Někdy pětina, někdy čtvrtina, někdy třetina, či dokonce polovina (aneb dle situace 😁) pro mnohé kultovní kapely Původní Bureš. Tentokráte se vám představí sólo ve svý jedinečný originalitě, bard protřelý životem, kterej má o čem vyprávět.
http://fumas.wz.cz/
http://puvodnibures.wz.cz/
https://fumasjaromirfrantisekpalme.bandcamp.com/…/pilot…
Těšivost mušketýrská!
Koncerty a akce v Café Na Půl Cesty jsou pořádány za podpory Magistrátu Hl.m Prahy a Městské části Praha 4

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.