Daruj
12
December
19:00
Thursday

do
11.01.
11:00
Saturday

Karel slaví narozeniny – benefiční výstava

Benefiční prodejní výstava autorských básní zpracovaných jednotlivými tvůrci dle jejich subjektivní interpretace do rozličných uměleckých podob.

19:00 zahájení výstavy

20:00 koncert romské kapely Imperio

Táta říkával, že tu bude do stovky. Byl to svérázný chlapík, se kterým nebylo vždy lehké pořízení. Naše životy se na nějaký čas rozdělily a opět spojily s jeho onemocněním Alzheimerovou chorobou. Ta z mrzouta udělala veselého člověka, který na otázku jak se má, odpovídal: „Když dám to špatné stranou, mám se dobře.“ Letos by oslavil 80. Na jeho počest pořádáme akci, která není jen oslavou narozenin, ale oslavou života jako takového … (Marie Palasová) 

Aktuální informace k akci najdete na: STRÁNKA A UDÁLOST NA FACEBOOKU

Vystavují:
Anna Leschinger
Drátek
Ema Černá
em.en. – Michaela Novotná
Ivana Ivka Knapová
Karolína Genzová
Maroš Em
Martina – She Bakes
Mošnička von čmáry
Socka – Stanislav Setinský
Tereza Kasalová
Tomiš Zedník
Travera – Veronika Sluková
Zdeněk Kalenský
a
Marie Palasová

Výstava je ve prospěch Green Doors z. ú.

Green Doors  je nezisková organizace, která již 25 let pomáhá lidem s duševním onemocněním najít ztracenou rovnováhu v důsledku nemoci. Provází je a podporuje v různých fázích zotavení. Dává jim šanci vyzkoušet a zažít si práci, která jim umožní obstát. Více na www.greendoors.cz

 

 

 

karel slavi narozeniny - benefiční výstava

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.