KissLeak opět v Caféčku
5člená kapela Kissleak hrající punkrock. Kapela hraje svoje vlastní songy, repertoár do půl hoďky. Vstupné dobrovolné. Akce konané v Café Na půl cesty jsou za podpory MHMP a MČ-P4.
Matěj Doubek – bicí
Vítek Jandák – basa
Jan Olejník – kytara
Jakub Vršek – saxofon
Adam Smekal – zpěv



