PODPOŘTE NÁS
28
June
13:00
Friday

Kolonní hrátky

Tradiční festival V. Kolony pro děti a jejich rodiče – workshopy, koncert /divadlo, opékání buřtů…

Odpolední Djs

Nachtigil collective je multiplatforma, která se snaží svou trochou přispívat do kulturního dění v ČR. Přes veskrze menší večírky, šíří zvuk po tanečních parketech a dokumentuje současnou undergoundovou scénu. Od Acid Jazz, Disco, House, až po Acid Trance.

https://www.facebook.com/nachtigeilcollective/  

Workshopy

Školička surrealistické tvorby

Velká výzva, nebo naopak velká inspirace, pro umělecké trio Hnojivo Prahy. Dokáží dětem, že jsou také za realitou? Malba, kresba a další…

https://www.facebook.com/hnojivoprahy/

Výroba barevného slizu

Bude se vyrábět barevný sliz, doporučujeme si na něj vzít krabičku, a bude se vyrábět nejen ten, ale i pytlíčky na krk, na nejrůznější dětské poklady a bude taky manikúra třpytivými laky.

Výroba nášivek

Výroba nášivek nejrůznějších barev, nejrůznějších motivů, meze se nekladou. Nášivky se pak mohou využít na zpestření oděvu, či třeba jako záplata na děravou mikinu, aby se dala opět nosit.

Divadlo

15:00 – Loutky bez hranic: Tři medvědi a drzá Máša

Kvalitní dětské divadélko Dory Bouzkové. Medvědi šli na med, takže chaloupka je prázdná, Mášenka se v lese nudí, a tak vleze dovnitř oknem, jak to bude dál? Pro děti od tří let i dospělé.

http://lbh.cz/  

Koncerty

19:00 – Olaf Olafsonn and the big bad trip

Instrumentální psychedelické trio z Prahy. Aby vymazali možné pronikání všudypřítomného ega do pódiových vystoupení, hrají v maskách různých ptáků, srnců, jelenů…

https://www.facebook.com/olafolafsonnandthebigbadtrip/  

20:30 Beps’n’Johnnies

Beps’n’Johnnies fungují na české scéně od konce roku 2015. Svůj debut  natočili ve studiu novozélandského producenta Rhyse Braddocka. Beps’n’Johnnies jsou novou progresivní kapelou, důkazem je, že na svém kontě mají za dva roky nespočet koncertů, zahráli si  festivalech jako je např. Letní Filmová Škola v Uherském Hradišti, Colours of Ostrava, Beseda u Bigbítu, nebo jako předkapela Amerických Black Rebel Motorcycle Club.

Na zvuk kapely má vliv psychedelická hudba, garage rock a post-rock. Hutný zvuk a tepající rytmus kontrastuje s atmosférou melancholických skladeb. Kapela je zajímavá i tím že hrají jako trio bez basy pouze ve dvou kytarách.

https://www.facebook.com/bepsnjohnnies/

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.