CHCI DAROVAT
24
November
19:30
Thursday

Koncert! Motherfucifer // Člověk krve // janadoubrava

Ze stromů spadlo už skoro všechno listí, dny se krátí a chlad zalézá za límce kabátů a bund. Mlhy se plazí krajinou a vzduch voní mokrou zemí. Nad městem čím dál častěji sedí šedavá poklice a všichni máme hlavu zaraženou mezi rameny. Nejlepší je to někde v kavárně, v teple, s výhledem ven, kde se děje svět a odtéká čas. A možná ne, možná je to celé jinak. Ty ale tohle všechno můžeš nechat být, můžeš nechat celý svět za svými zády, můžeš si dopřát klid a naprostou pohodu. Můžeš jednoduše vypnout a nechat všechno plynout. Večer v V. koloně se třemi skvělými hudebními tělesy je k tomu jako stvořený. Tak pusť aspoň na chvíli všechno z hlavy a přijď si vychutnat tenhle listopadový večer plnými doušky.
Motherfucifer – Devotional country. Mystičnost, tajemno, neurčitost, rituál, krása. Zkus se prostě na chvíli zasnít, nic neřešit a nechat svět kolem, aby byl jen rozmazanou šmouhou.
https://motherfucifer.bandcamp.com/…/pedals-of-truth…
Člověk Krve – Folk. Tohle je všechno, co chceš, všechno, co můžeš chtít. Intimní, jemná a příjemná záležitost, která si s jazykem hraje tak moc krásně, až uši přecházejí.
https://clovekkrve.bandcamp.com/album/v-kuchyni
janadoubrava – Beaty z Prahy a texty, co je třeba nejen slyšet, ale hlavně vyslechnout. Tanec s vlky a naléhavý prolog k dystopii současnosti
Vstupné dobrovolné

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.