CHCI DAROVAT
05
Duben
18:00
Středa

Po signálu vizuál – autorské čtení a koncert dua Ponětí

Po signálu vizuál je nový cyklus Café Na Půl cesty, v rámci kterého budeme zvát hosty pocházející z rozličných oblastí výzkumu lidské psyché (umění, psychologie, psychoterapie, lidé se zkušeností s duševním onemocněním,…). Akce budou probíhat každou první středu v měsíci, v den zkoušky sirén, a obsah těchto setkání bude stejně naléhavý a přitažlivý jako zpěv stejnojmenných bájných bytostí, jež svým neodolatelným zpěvem lákaly námořníky ke svému ostrovu. Budeme společně provádět jak pečlivý a systematický, tak chaotický a nahodilý ponor do mělčin i hlubin obrazů lidské duše, ze kterého budeme následně násilím vytrženi, zaplatíme a půjdeme.
———————————————————————
V rámci třetího setkání nás čeká autorské čtení tvorby mladých lidí, kteří své pocity a myšlenky formují do textů a mají chuť a odvahu se s námi o ně podělit. Těšit se můžete přibližně na 8 tvůrců. VÍCE INFO BRZY.
Následovat bude koncert dua Ponětí.
—–Jsme duo tvořicí alternativní indie folk.
Naše skladby jsou o tom, co v nich vy sami najdete. o hledání sebe. Z toho vznikl i náš název ‚Ponětí‘, ponětí o o tom, čím jsme. O všem, co je i není.
Ochutnávka jejich tvorby zde: https://www.youtube.com/watch?v=g9flKwaXYRE
Těšíme se moc, těšte se taky.!
Akce jsou pořádány za podpory městské části Prahy 4 a Hlavního města Prahy

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.