CHCI DAROVAT
05
April
18:00
Wednesday

Po signálu vizuál – autorské čtení a koncert dua Ponětí

Po signálu vizuál je nový cyklus Café Na Půl cesty, v rámci kterého budeme zvát hosty pocházející z rozličných oblastí výzkumu lidské psyché (umění, psychologie, psychoterapie, lidé se zkušeností s duševním onemocněním,…). Akce budou probíhat každou první středu v měsíci, v den zkoušky sirén, a obsah těchto setkání bude stejně naléhavý a přitažlivý jako zpěv stejnojmenných bájných bytostí, jež svým neodolatelným zpěvem lákaly námořníky ke svému ostrovu. Budeme společně provádět jak pečlivý a systematický, tak chaotický a nahodilý ponor do mělčin i hlubin obrazů lidské duše, ze kterého budeme následně násilím vytrženi, zaplatíme a půjdeme.
———————————————————————
V rámci třetího setkání nás čeká autorské čtení tvorby mladých lidí, kteří své pocity a myšlenky formují do textů a mají chuť a odvahu se s námi o ně podělit. Těšit se můžete přibližně na 8 tvůrců. VÍCE INFO BRZY.
Následovat bude koncert dua Ponětí.
—–Jsme duo tvořicí alternativní indie folk.
Naše skladby jsou o tom, co v nich vy sami najdete. o hledání sebe. Z toho vznikl i náš název ‘Ponětí’, ponětí o o tom, čím jsme. O všem, co je i není.
Ochutnávka jejich tvorby zde: https://www.youtube.com/watch?v=g9flKwaXYRE
Těšíme se moc, těšte se taky.!

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.