CHCI DAROVAT
08
Květen
19:00
Pátek

EMO HARDCORE IS BACK IN TOWN – Café Na půl cesty >un automne de plus (FR) // Soastasphrenas (GER) // circle end (PL)<

Emo hardcore is back in town.. again! Symbolicky v pátek 8.5, v Den osvobození od fašismu, na Půlce na Pankráci, kde proběhly tvrdý boje během Pražskýho povstání.
A neni nic lepšího, než si připomínku poražení nacismu a fašismu užít s kámošema a kámoškama a hlavně se skvělejma kapelama v tom nejlepším hardcore subžánru – emo, screamo a skramz. #mňam #dopíči
𝗨𝗻 𝗔𝘂𝘁𝗼𝗺𝗻𝗲 𝗱𝗲 𝗽𝗹𝘂𝘀 – epic screamo/emo hc Francie
https://unautomnedeplus.bandcamp.com
Ikonický francouzský 00′ screamo se všim tim, co na tom máme rádi + špetka shoegaze – Daïtro i Amanda Woodward tleskají radostí, stejně tak City of Caterpillar a Envy. Jemný pasáže střídají neskutečý bomby. Naživo naprosto TOP kapela. „Our music hides a fracture, a pain, a devastation towards the functioning of society.”
𝗦𝗼𝗮𝘀𝘁𝗮𝘀𝗽𝗵𝗿𝗲𝗻𝗮𝘀 – emoviolence/skrazmz/true emo Německo
https://soastasphrenas.bandcamp.com
Neskutečně heavy zvuk a vypjatý emoce na 666%. Jejich poslaní lze nejlíp pochopit někde na průsečíku kultovního zvuku screamo/skramz a emo/violence hardcore – Orchid, Pg.99 , Jeromes Dream. A jako sladký bonus dovezou Soastaphrenas nový album „Eris“. Sad & violent noise only.
𝗖𝗶𝗿𝗰𝗹𝗲 𝗘𝗻𝗱 – emo/post hardcore Polsko
https://circleend.bandcamp.com
A do třetice všeho emo hardcorovýho. Circle End z Polska to berou z trochu jinýho konce, než jejich zmínění kolegové. Ten jejich emo hardcore stojí někde mezi tlakem a křehkostí. Není to čistá agrese ani čistá melancholie – spíš neustálý přelívání mezi obojím, kdy se klidný pasáže postupně zvedaj do intenzivních až post rockovýh výbuchů.
💲 Vstupný je na tobě od 0 Kč do 666 Kč a celý jde pro kapely na cestovní náklady. Co nám dáš, to si vezmeme. Co třeba dvě kila? Tři kila?Je to na tobě. Doporučujeme třeba 250 Kč – kapely to maj do Prahy daleko a benál teď stojí dost. Díky!
💲Pokud ale nemáš ani korunu, tak doraž i tak na píšničku. Tohle je fakt zkurvená doba a všechno stojí asi miliardu, takže je jasný, že ne každej má dost financí. My s tim jsme ok, hlavně přijď

Akce jsou pořádány za podpory městské části Prahy 4 a Hlavního města Prahy

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.