PODPOŘTE NÁS
26
November
20:00
Thursday

Václav Havelka III: LIVE STREAM koncert #namouduši

Náš první LIVE STREAM ever!
https://www.facebook.com/events/5003490453002164

Živý přenos koncertu přímo z kavárny přinášíme v rámci Smysluplné7 denní výzvy #namouduši.
Poslední listopadový týden věnujeme sebepéči o duševnímu zdraví a každý den vám přineseme 1 tip #namouduši. Koncerty byly vždycky pro nás duševním povzbuzovákem. A už je nejvyšší čas na další dávku!
Sólo koncert vám zahraje Václav Havelka III (z Please The Trees)
„Vstupné“ je zdarma. Pokud nás chcete podpořit v těchto nelehkých časech, můžete nám přispět ZDE: https://www.darujme.cz/projekt/814

VÁCLAV HAVELKA III

Frontman Please The Trees již nějakou dobu sólově vystupuje pod svým občanským jménem a s novým programem. I když sólově, pódiová prezentace Václava Havelky III se výrazně mění a odlišuje. Nikdy není jisté, v jaké podobě se na scéně objeví. Pro něj samotného to není důležité, podstatné je, že se snaží proniknout zpět tokem času ke kořenům své hudební minulosti a jejích milníků, tam, odkud vyvěrá jeho posedlost autenticitou projevu a zvuku. Proto natolik osobní přístup, proto absence aliasu. Přirozenost je důležitá a radost zřejmá; Václav Havelka III svůj repertoár buduje velmi volně a sporadicky, jenže ve výsledku důsledně a cíleně.

V březnu letošního roku pro potěchu svoji i svých fanoušků zahájil sérii videonahrávek na YouTube a sdílených na sociálních sítích pod názvem Distant Sessions For The Covid-19 Times:
https://www.youtube.com/watch?v=FC1sWpfo49M
https://www.youtube.com/watch?v=EhH59qxsBnY
https://www.youtube.com/watch?v=EBGLDLicyBk
https://www.youtube.com/watch?v=3f0AoDDHGpw

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.