Daruj

Čarodějnice na Pankráci 2019

30. dubna od 15:00

park na Pankráci u Café Na půl cesty

Čarodějnice jsou vrcholem celého roku v Café Na půl cesty a v parku se ukazuje pestrost, na kterou jsme v kavárně zvyklí po celý rok – punk, vege jídlo, rodiny s dětmi, lidé z neziskovek, lidé s duševním onemocněním i bez něj. Přijďte si poslechnout dobré koncerty, něco nového se dozvědět a strávit příjemné odpoledne s dětmi.

Vstupné je dobrovolné. Veškerý výtěžek půjde Green Doors – organizaci, která pomáhá lidem s duševním onemocněním a jedním z jejich projektů je i Café Na půl cesty.

 

program-carodejnice-pankrac 2019

Program

15.00 začátek akce, přivítání a pár slov na úvod

15.30 – 16.15 DunDun – roztančená kapela (nejen) pro děti

16.15 – 17.00  dětská rytmická dílna DunDun, bublinová show (pod pódiem), Živá kniha (příběh Venuše ve stánku #beznalepek)

16.30 otevření Fotonauta

17.00 – 18.00 Fast Food Orchestra – ska-reggae formace slavící 20 let

18.00 – 19.00 dražba obrazů KKC ART se starostou Prahy 4 Petrem Štěpánkem (na pódiu),

Živá kniha (příběh Venuše ve stánku #beznalepek)

18.15 zapálení ohně

19.00 – 20.00 Zrní – svéráznej, kladenskej uhelnej zen

20.00 – 20.30 pár slov k závěru

20.30 – 21.30 Pio Squad – kultovní hip hop z Jihlavy

21.40 – 22.00 fireshow Cirko minimo

22.00 – 00.00 Fat & Dread Stereo djs (v kavárně)
00.00 – 01.00  Mc Scratch + Dj Rudeboy Riddim (v kavárně)
01.00 – ???       Fat & Dread Stereo djs (v kavárně)

/Změna programu vyhrazena, časy se mohou měnit/

Po celý den:
* Interaktivní fotokoutek (16:30 – 20:30) – FOTONAUT *Prezentace zajímavých projektů neziskových organizací *Pouť *Další workshopy pro děti i pro dospělé *Stánky s dobrotami

Akci moderuje Banán, kterého můžete znát z mnoha koncertů, obchodu Rekomando, anebo třeba z pořadu Radio Wave Scéna s Banánem.

zrni-dobronaut-greendoors-fotonaut

Kapela Zrní se stala DOBRONAUTEM!👨‍🚀 A vyslala k nám na Čarodějnice nejzábavnější fotobudku ve vesmíru FOTONAUT (www.fotonaut.cz). Díky! Z letošního ročníku byste tedy rozhodně neměli odcházet bez fotky 📸 #beznalepek!

#beznalepek – nejsem nálepka, jsem člověk

Na letošním ročníku představíme fotobudku FOTONAUT. Odlehčenou formou poukážeme na “nálepkování” lidí. Nálepky mají negativní vliv na naši toleranci vůči okolí, kampaň připomíná, že je důležité se navzájem méně škatulkovat a spíše vnímat každého jednotlivce v kontextu jeho životního příběhu.

Nálepkování může být i důvodem, proč se například lidé s duševním onemocněním obávají vyhledat odbornou pomoc nebo o své nemoci mluvit se svým okolím – bojí se, že dostanou nálepku s diagnózou a už na ně okolí bude nahlížet pouze jako na „blázny“.

Záštitu nad akcí převzal starosta MČ Praha 4 Petr Štěpánek.

ORGANIZÁTOŘI AKCE: Green Doors, z. ú. a MČ Praha 4

PARTNEŘI AKCE:
Magistrát hl. m. Prahy, Ministerstvo kultury, Fan, Fotonaut, Radio 1, Radio Wave, dotcom, Kytary.cz, Pražské služby

 

Informace k akci

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Vstupné vybírají označení pracovníci Green Doors. • Po zapálení vatry si můžete opéct vlastní donesené potraviny. • Veškeré občerstvení na stáncích je vegetariánské.Špekáčky, ani jiné uzeniny k prodeji na místě nebudou. • Pruty na opékání si, prosím, zajistěte předem, neničte přilehlé křoviny.  • V parku jsou rozmístěny mobilní toalety a nádoby na tříděný odpad, prosíme o jejich používání a zamezení poškozování zeleně. • Dbejte případných pokynů pořadatelů. • Respektujte se navzájem.

FOTOGALERIE

Čarodějnice 2019

Čarodějnice 2018

Čarodějnice 2016