PODPOŘTE NÁS

Motivační diář

Chcete mít diář co nejdříve doma?

Napište nám:

kancelar@greendoors.cz

Připravíme ho pro vás na adrese Křižíkova 76/61 nebo vám ho pošleme poštou.

Po předchozí domluvě k osobnímu vyzvednutí také zde: Café Na půl cesty, V. kolona

Cena 399 Kč (+ 61 Kč poštovné).

Chyťte balanc s naším motivačním diářem

Možná máte chytrý telefon, přesto si poznámky píšete tužkou na papír

Rádi v životě zkoušíte nové věci, které vás posouvají dále? Máte sny a dáváte si cíle, které chcete splnit? S naším diářem se z plánování stane každodenní radost!

Koupí navíc podpoříte člověka s duševním onemocněním, který se na svou cestu už vydal a cíle si dává v jedné z našich tréninkových kaváren.

Proč právě tento diář?

Diář je na půl roku a je nedatovaný  – své sny si můžete začít plnit kdykoliv, na chvíli přestat… opět začít… Každý týden si stanovíte hlavní cíl a 3 top úkoly, na konci týdne vše zhodnotíte. V průběhu dne si plníte a odškrtáváte TO DO list. Kdyby každý den měl 25 hodin, čemu byste věnovali tu poslední hodinu? Každý den stojí za to… za co jste vděční dnes? Vždy dost místa na poznámky! A mnohem více…

 

Co říkají ti, co už diář používají?

Petra:

“Těším se vždy na večer, kdy si zapíšu, co se mi ten den povedlo a připravím si plán na další den. Ráno diář otevřu a hned vím, do čeho se dnes mám pustit a čím začít.”

Veronika:

“Udělala jsem si vlastní systém. Červeně si píšu práci, modře školu a zeleně ostatní. Cítím, že se s diářem skutečně posouvám.” Martin:

“Směr, kterým se chci v životě vydat jsem měl v hlavě vždy jako nějaký vzdušný obláček. Až když jsem svůj cíl napsal na papír, začal mít jasné obrysy a já mohl vše rozplánovat krok za krokem. Vím, kam jdu a jak tam dojdu.”