Daruj

Smysluplná káva

I posezení u kávy může mít Smysl

Věříte, že naše činnost má smysl? Rádi byste to dali najevo? Není nic jednoduššího – stačí navštívit jednu ze spřátelených kaváren a ke kávě, čaji či jiné pochutině si za 15 Kč objednat Smysl. Celá částka putuje k nám a my díky ní můžeme pomáhat lidem s duševním onemocněním žít spokojený život.

Ve vybrané dny lze také v konkrétních provozovnách (info na webu a FB) si můžete koupit SMYSLUPLNÝ PRECLÍK (celý výtěžek použijeme na realizaci KROKŮ).

Balíček 10 smyslů (tj. 150 Kč) zaplatí jednu hodinu pracovního tréninku a jednu hodinu konzultace jednomu z našich klientů.

 

Kde si mohu dát smysl?

Antonínovo pekařství, Mlsná kavka, Pisco café, Café Jericho, V. kolona nebo Café Na půl cesty

Máte to do kaváren daleko nebo nejste kavárenský typ? Nevadí, projekt můžete podpořit i z pohodlí domova.

Darovat online balíček smyslů

Lze také poslat libovolnou částku na účet Green Doors 4540389/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte poznámku: Smysluplná káva – Krok).

Dejte vašemu podnikání Smysl

Máte kavárnu a chcete také nabízet Smysluplnou kávu? Prodávat Smysl vás nic nestojí. Naopak – můžete jen získat. Kontaktujte nás:

Kateřina Cmuntová
+420 777 347 667
fr@greendoors.cz

Projekt Udělej krok 2020

3 měsíce a 4 lidi s duševní nemocí, kteří se chtějí posunout dál! Tento rok kampaň Udělej krok poběží od července do září a pokusíme se vybrat mezi lidmi prostředky na životní KROKY Jana, Ivany, Kláry a Michala.

Jan stavěl v minulosti motory letadel a vydělával slušné peníze. Po životním a duševním propadu nabírá nové síly v V. koloně. Při této příležitosti se zamiloval do kávy a její přípravy. Kurz baristy, který by Janovi pomohl splnit jeho současný sen, vychází na 19 950 Kč.

Bývalá pracovnice státní správy Ivana by ráda absolovovala celoroční kurz angličtiny, aby získala lepší předpoklady k dalšímu studiu na vysoké škole, kterou kvůli opakovaným pobytům v léčebnách zatím nemohla vystudovat. Na celoroční kurz by potřebovala 20 000 Kč.

Umělkyni Kláře už 5 let znesnadňuje život hraniční porucha osobnosti. Právě o ní píše knihu, která by měla lidem přiblížet a destigmatizovat problematiku HPO. Klára na vydání knihy shání 20 000 Kč.

Michal dar slova a píše rapové texty. Má také diagnostikovanou schizofrenii a často slýchá Boha se Satanem. O nich ty texty většinou jsou. Jeho velkým snem je nahrát rapové album, na jehož realizaci by potřeboval  20 000 Kč.

Více informací, příběhy a životní kroky z předchozích ročníků