CHCI DAROVAT

Stáže

Jediná věc, kterou ve skriptech nenajdete? Zkušenost

Kontakt s praxí je stejně důležitý, jako zevrubná znalost teorie. Uvědomujeme si to, a proto studentům umožňujeme blíže se seznámit s fungováním naší organizace. Zájemci se pak mohou i částečně zapojit do běžného provozu.

Nabízíme tři typy stáží – jednodenní exkurzi a týdenní či dlouhodobou stáž. Jejich náplň je rámcově vymezená, ale vždy se uzpůsobuje tak, aby byla pro stážistu relevantním přínosem.

Stážisté získají obecný vhled do fungování neziskové organizace, ale také možnost vyzkoušet si na terapeutovi či na sobě terapeutické nástroje, které používáme v praxi. Získají tak velmi dobrou představu o tom, jak nástroje fungují, jak s nimi zacházet a co lze jejich použitím získat.

Ač bychom rádi, kvůli omezeným kapacitám můžeme nabídnout vždy jen jedno místo stážisty.

Exkurze

Jednodenní návštěva naší organizace, při které vás seznámíme s naší činností. Představíme vám naše projekty a ty, které vás zajímají nejvíc, vám pak přiblížíme dopodrobna. Také vám popíšeme, jak vypadá naše práce s klientem.

Exkurze nabízíme jednotlivcům i skupinám do 20 osob.

Cena: 500 Kč

Týdenní stáž

Hlavní náplní stáže je stínování práce terapeutů. Navštívíte všechny naše projekty a – pokud bude klient souhlasit – zúčastníte se pracovního hodnocení či konzultace rehabilitačních plánů. Není bohužel možné vyzkoušet si individuální práci s klientem.

Cena: 500 Kč

Dlouhodobá stáž

Díky dlouhodobější spolupráci budete mít možnost zapojit se více do celkové činnosti organizace, resp. fungování některého z projektů. Stáž můžete využít k dlouhodobějšímu sledování rozvoje klientů při rehabilitaci, vyzkoušet si pracovní hodnocení za supervize terapeuta či otestovat svůj návrh na změnu při práci s klienty.

Minimální délka stáže je 1 měsíc.

Cena: 500 Kč/týden
Na poplatku se lze dohodnout individuálně, v případě nepříznivé finanční/sociální situace jej lze prominout.

Co od stážisty požadujeme?

Jak se přihlásit na stáž?

V případě zájmu o stáž vyplňte tento formulář : dotazník stáž