CHCI DAROVAT
26
Květen
19:00
Pátek

My Own Abyss (PL) // Burn The Roots // Night Before the End

Metalcorový večer v Caféčku. O ostré kytarové riffy s breakdowny se postará české a polské zastoupení.

My Own Abyss (Krakov, Polsko)Od těžkých, masivních breakdownů až po chytlavé, melodické refrény, My Own Abyss představují svou vlastní vizi moderní kombinace klasického metalcore zvuku s elektronickou svěžestí. Pětičlenná skupina byla založená na konci roku 2016 v polském Krakově.

K dnešnímu dni kapela vydala debutové album ‘Abyss EP’ [2018], které se rozšířilo na mnoha koncertech po celé vlasti. Sdíleli pódium s kapelami jako Space of Variations, The Materia, The Sixpounder, Virgin Snatch a mnoha dalšími.

Aby dosáhli dalšího kroku na své kariéře, začali My Own Abyss spolupracovat s americkým producentem Mattem Thomasem. Tne pracoval s kapelami jako Kingdom Of Giants, Darko US, Spite.
https://myownabyss.com/

Burn The Roots (Praha) – Burn The Roots je alternativní čtyřčlenná kapela z Prahy, jejíž hudební tvorba vznikla směsicí moderních žánrů, zejména hardrocku, numetalu a metalcoru. Spojují tak melodické vokály doprovázené rapem a screamem s tvrdými riffy a silnými bicími. Kapela má na svém kontě již několik koncertů v různých klubech v Praze a okolí.

Night Before the End (Praha) – Pražská post-hardcorovka obráží pódia s různými personálními obměnami už od roku 2009. Od té doby poctili návštěvou mnohé zásadní české hudební kluby i některé ze zajímavých festivalů. Předskakovali také zahraničním intepretům jako Dream On Dreamer, Normadie, Imminence, Port Noir nebo I Set My Friend On Fire. Kapela hraje post-hardcore s prvky old-school punku.
https://nightbeforetheend.bandcamp.com/

Vstupné dobrovolné, ale doporučené.

Akce jsou pořádány za podpory městské části Prahy 4 a Hlavního města Prahy.

/data/www/greendoors.cz/www.greendoors.cz/wp-content/themes/greendoors_theme/include-calendar.php on line 1
">

Kalendář

Podpořte naše aktivity návštěvou některé z akcí. Veškerý zisk jde na podporu lidí s duševním onemocněním.