CHCI DAROVAT
26
May
19:00
Friday

My Own Abyss (PL) // Burn The Roots // Night Before the End

Metalcorový večer v Caféčku. O ostré kytarové riffy s breakdowny se postará české a polské zastoupení.

My Own Abyss (Krakov, Polsko)Od těžkých, masivních breakdownů až po chytlavé, melodické refrény, My Own Abyss představují svou vlastní vizi moderní kombinace klasického metalcore zvuku s elektronickou svěžestí. Pětičlenná skupina byla založená na konci roku 2016 v polském Krakově.

K dnešnímu dni kapela vydala debutové album ‘Abyss EP’ [2018], které se rozšířilo na mnoha koncertech po celé vlasti. Sdíleli pódium s kapelami jako Space of Variations, The Materia, The Sixpounder, Virgin Snatch a mnoha dalšími.

Aby dosáhli dalšího kroku na své kariéře, začali My Own Abyss spolupracovat s americkým producentem Mattem Thomasem. Tne pracoval s kapelami jako Kingdom Of Giants, Darko US, Spite.
https://myownabyss.com/

Burn The Roots (Praha) – Burn The Roots je alternativní čtyřčlenná kapela z Prahy, jejíž hudební tvorba vznikla směsicí moderních žánrů, zejména hardrocku, numetalu a metalcoru. Spojují tak melodické vokály doprovázené rapem a screamem s tvrdými riffy a silnými bicími. Kapela má na svém kontě již několik koncertů v různých klubech v Praze a okolí.

Night Before the End (Praha) – Pražská post-hardcorovka obráží pódia s různými personálními obměnami už od roku 2009. Od té doby poctili návštěvou mnohé zásadní české hudební kluby i některé ze zajímavých festivalů. Předskakovali také zahraničním intepretům jako Dream On Dreamer, Normadie, Imminence, Port Noir nebo I Set My Friend On Fire. Kapela hraje post-hardcore s prvky old-school punku.
https://nightbeforetheend.bandcamp.com/

Vstupné dobrovolné, ale doporučené.

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.