Daruj
01
September
16:00
Sunday

Dnes COOL, zítra SCHOOL

Neviděli jste se dva měsíce se svými kamarády a známými?

Byli jste na chatě, u babi, na jachtě, na kole, v horách nebo seděli celé léto v kanceláři? Přijďte se sejít se svými přáteli a rodinou a užijte si společně příjemné nedělní odpoledne!

Využijte poslední prázdninový den, než vypukne zářijový kolotoč!

Hudba

NaMars Vás vystřelí svěží mix funky groovu, rocku a popu. Pětice brněnských muzikantů své autorské skladby staví na pevném groove a chytlavých klávesových a saxofonových melodiích. Vše doplněné českými texty. Dají Vám zapomenout na povinosti, které Vás čekají až od zítra…

…věřte, že větu Jsem z toho jelen uslyšíte za ten rok ještě hodněkrát. Již nikdy ale nebude znít tak melodicky jako v podání této kapely, která propojuje různé styly vycházející z alternativního rocku, elektornické hudby a reggae…

…než naladí poslední kapela, můžete sníst nekonečné množství naší točené zmrzliny. Jakou jsme si pro Vás dnes připravili příchuť? Duo z Argentiny a Chile Vám naservíruje mix pop-alternative a svůj projekt Helado Infinito (Infinit IceCream). A to už je sladká tečka za posledním dnem prázdnin.

Bazar 

Třeba u nás objevíte zajímavé módní kousky. V září tak zazáříte i bez dokonalého opálení.

Tattoo 

Na cestu do Jižní Ameriky jste ještě nenašetřili? Ale můžete vyrazit do nového školního roku s perfektní kérkou od Baba Jagua. Jagua je přírodní barvivo získávané z plodů tropického stromu Genipa americana, tradičně používané amazonskými Indiány. Působí podobně jako přírodní henna, jeho barva je modrá, téměř k nerozeznání od permanentního tetování. Dočasné “tetování” vydrží cca 1 – 3 týdny.

Workshop 

Dílna pro děti a dospělé. Bude doplněno.

odkaz na fb

Calendar

Participation in some of our events is the easiest way to support us. The profit goes to our activities which help people with schizophrenia to live a satisfied life.